FhG-F3w.DaRkBb.cOm


 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Age Of Empires 2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
4nD!

avatar

Numri i postimeve : 10
Join date : 06/09/2010
Age : 20
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Age Of Empires 2   2010-11-22, 04:56

doload free utorrent Kjo loj dowload me utorrent full game esht kejt komplet age of kings dhe age of empires conquerors .:>po mund ta dowloadoni ne ket link:> Arrow http://www.utorrent.com/downloads/complete?os=win
shkon click here dhe e dawwllodon dhe kur te shtish ne kopjuter tani hin qet link per me marr age of empires 2 Full game:qe linku Arrow thepiratebay.org 4075918/Age_Of_Empires_2__amp__The_Conquerors_Expansion_-_Full_Game
hin dowload this torrents (500mp maksimumi kur ta shtish ne komjuter)(270mp i ka veq kjo me istalu).
Cheats kryesore jan qeto duhet me trus [Enter] ku je tu lujt dhe i shkrun qeto nese te vyn qe priton po palidhje kur fiton tti veq i r winner po kshtu mme lujt esht ma interesant une kom luj shum iteresant esh me lu amo pa cheats me cheats palidhje per veti um ka pelqy :
1,000 food(mish): cheese steak jimmy's
1,000 gold(ari): robin hood
1,000 stone(guri): rock on
1,000 wood(dru): lumberjack
Commit suicide: wimpywimpywimpy
Control animals *: natural wondersmar
masi ta shkrush marco tani e trus edhe niher [Enter]dhe e shkrun : polo :dhe ta qet ata shka jan tu ba
kejt venin qysh o: marco
Instant building: aegis
hum lojën: resign
Saboteur unit: to smithereens
Shelby AC Cobra: how do you turn this on
Slay all opponents: black death
Slay select opponent: torpedo <1-8>
Useless villager(njeri qe punon): i love the monkey head
fito lojën: i r winner
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.hack-x-man.tk
 
Age Of Empires 2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Age of Empires III: Modern Asia
» Age of Empires III: The Thirty Years' War
» Empire's Top 100 Movie Characters
» Iliander's Eye-candy
» test on AOE -8.2.5 Terminator Age of Empire

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FhG-F3w.DaRkBb.cOm  :: LojRa-
Kërce tek: