FhG-F3w.DaRkBb.cOm


 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ketu Postoni gjith postimet e barcoletav

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 39
Join date : 06/09/2010
Age : 21
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Ketu Postoni gjith postimet e barcoletav   2010-10-12, 14:47

E kishte rrah baba njerin dhe shoki e vet po e pyet : Qka bere pastaj.Ai i tha kam ndegju qe babes nuk duhet me ja kthy doren e kur ti kam hi shkelma.
Pershendetje nga BaciAni


"E dashura vjehrr", interesohet skocezi "
Sa mendoni të rrini te ne?
"Paj, derisa t'ju merzitem!"
"E pse kaq shkurt?"

Me Posh Te Kometet BarcoletatMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://fhg-f3w.darkbb.com
 
Ketu Postoni gjith postimet e barcoletav
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FhG-F3w.DaRkBb.cOm  :: Barcoleta-
Kërce tek: