FhG-F3w.DaRkBb.cOm


 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta kthejm Pc-në 1 muaj mbrapa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 39
Join date : 06/09/2010
Age : 21
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Si ta kthejm Pc-në 1 muaj mbrapa   2010-10-12, 14:29

Per me kthy PC tuaj nje muaj mbrapa dueht te shkoni Start>programs>Accessories>system tools>system restore
pasi te klikoni system restore tani shkoni next edhe e kqyre se ne qfare date mundesh me rikthy PC tuaj klikoni te datat apo te shenjat >< e kqyre se ne qfar date mundesh me rikthy PC kur ta rikthejsh pc nuk te humb asgj i ruan gjitha te dhenat perveq naj sen qe e ka rondu shume komp. mundet me ta hup a tjeter nuk humb asgje[/b]

Me respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://fhg-f3w.darkbb.com
 
Si ta kthejm Pc-në 1 muaj mbrapa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FhG-F3w.DaRkBb.cOm  :: Tutorials dhe MesimE-
Kërce tek: