FhG-F3w.DaRkBb.cOm


 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si mi jek Errorat nga kopjuteri juaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 39
Join date : 06/09/2010
Age : 21
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Si mi jek Errorat nga kopjuteri juaj   2010-10-12, 14:27

SHkojm

1.Shko Te MyComputer
2.Me Tastin E Djatht Kliko Properties
3.Pastaj shko te Advanced
4.Pastaj Shko tek "error reporting button"
5.Kliko Disable error reporting
6.Kliko OK
7.Kliko prap OK Besoj qe Kesh i kjart shka nuk kuptoni urdheroni dhe pytini veq per
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://fhg-f3w.darkbb.com
 
Si mi jek Errorat nga kopjuteri juaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FhG-F3w.DaRkBb.cOm  :: Tutorials dhe MesimE-
Kërce tek: