FhG-F3w.DaRkBb.cOm


 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te hyjme dikujt ne PC përmes Msn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 39
Join date : 06/09/2010
Age : 21
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Si te hyjme dikujt ne PC përmes Msn   2010-10-12, 14:25

Si te hyjme dikujt ne PC perkrye Msn ?

--------------------------------------------------------------------------------

I thua atij qe don me ju fut ne PC te veproj keshtu : Shko ne Actions, pastaj Request Remote Assistance dhe clik ne e-mail tend !!!
Pastaj e ki kompin e tij ne komp tand te hapet nje dritare e vogel dhe mundesh me luej K qe me te
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://fhg-f3w.darkbb.com
 
Si te hyjme dikujt ne PC përmes Msn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FhG-F3w.DaRkBb.cOm  :: Tutorials dhe MesimE-
Kërce tek: