FhG-F3w.DaRkBb.cOm


 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Meba E-Mail Pa Nick

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 39
Join date : 06/09/2010
Age : 20
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Si Meba E-Mail Pa Nick    2010-10-12, 14:22

Per ta ber MSN pa nickname duhet ber keshtu ALT + 0160 dhe tani e keni pa nickname

Mini tuto sen i mir kush se din hehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://fhg-f3w.darkbb.com
 
Si Meba E-Mail Pa Nick
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Why won't Netscape.net mail load today?
» [Letter] Raven-mail to Dominique Feirand.
» Did u guys get this mail from Blizzard?
» The OLD playhouse Disney, Nick jr., Nickelodeon, and cartoon network
» E-mail change

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FhG-F3w.DaRkBb.cOm  :: Tutorials dhe MesimE-
Kërce tek: