FhG-F3w.DaRkBb.cOm


 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje shpjegim me shpejtu Pc tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 39
Join date : 06/09/2010
Age : 21
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Nje shpjegim me shpejtu Pc tuaj   2010-10-12, 14:20

je Menyr si em ja jek xp kur ta ndezni pc tuaj qe jav qet Dhe per te larguar kete dmth kur ta dhezni pc ju hapet meniher Welcome dhe nuk ju del kjo atehere veproni keshtu:
Hyni Start-Run-Msconfig-BOOT.INI-Dhe ja boni Tick /NOGUIBOOT -OK-Restart
Dhe u kry!


Per qdo problem apo prishje une nuk i marre persiper![/b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://fhg-f3w.darkbb.com
 
Nje shpjegim me shpejtu Pc tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FhG-F3w.DaRkBb.cOm  :: Tutorials dhe MesimE-
Kërce tek: