FhG-F3w.DaRkBb.cOm


 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qe ni program i mir per kamer (camer)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 39
Join date : 06/09/2010
Age : 20
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Qe ni program i mir per kamer (camer)   2010-10-12, 14:10

Ky program ka opcione te ndryshme per camer mundesh me vepru kshtu kur tja leshon najkujna cameren munesh me ba me flak e shum sen tjera downaldone instalone dhe provone qe linku
: http://www.webcammax.com/en/dmdocuments/WebcamMax-Lite-3.0.0.5-Setup.exe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://fhg-f3w.darkbb.com
 
Qe ni program i mir per kamer (camer)
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» example of Basic turbo C program in PLC Programming
» "Refer a Friend" program on Taiwan Servers?
» DeAveiro Basketball Skills Development Program
» Jester java chess program
» New user (I can program in c++)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FhG-F3w.DaRkBb.cOm  :: Programe-
Kërce tek: