FhG-F3w.DaRkBb.cOm


 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Bëjm Pc me password Te Sigurt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 39
Join date : 06/09/2010
Age : 21
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Si Te Bëjm Pc me password Te Sigurt   2010-10-12, 14:07

Sigurone PC tuaj me password !

--------------------------------------------------------------------------------

Ja nje menyr per te siguruar PC-në tuaj me password dhe nuk do te ket mundesi qe dikush te hyj ! Vetem nqs ju do tja tregoni pasin !

----------------------------------------------------------------------------------------------------Shkojm Start ---> Run pastaj shkruajm syskey pastaj klikojm tek update ! Piken qe e kemi tek System Generated Password e lëvizim tek Password Startup . Pastaj japim pasin e komfirmojm pastaj klikojm OK edhe nje her passwordin dhe ja ku u bë me password Pc-ja juaj !

Besoj se isha i kjart ne ket spjegim ! QFar do qe nuk kuptoni bëni pyetje !
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://fhg-f3w.darkbb.com
 
Si Te Bëjm Pc me password Te Sigurt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» IvanHoe (DeepSaros and Vitruvius)
» Books in chessbase format - best way for self-training
» Unusual Openings CTG v1
» Antimaster 11 Password!!!!
» Super Swiss 8CPU

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FhG-F3w.DaRkBb.cOm  :: Tutorials dhe MesimE-
Kërce tek: