FhG-F3w.DaRkBb.cOm


 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si me ja Marr Ip me kon je tu fol msn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 39
Join date : 06/09/2010
Age : 21
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Si me ja Marr Ip me kon je tu fol msn   2010-10-12, 14:05

Per marrjen e ip-s ne msn! ju duhet msn plus --------------------------------------------------------------------------------

Kshtu per me marr Ipn e personit qe je tu fol ne msn duni me pas te instalum msn Plusin

Muni me marr ktu:
Per Windows Live Messenger: http://www.msgpluslive.net/

E per Msn 7.0 dhe 7.5 Ktu: http://www.techspot.com/downloads/62...nger-plus.html


Pastaj(pak me gramatik te foli se nuk ban veq slang) marrim ket script prej:
http://www.msgpluslive.net/scripts/view/108-IPGet/

Dhe i instalojm kta! edhe tani kur ta qelim msnin te menyjat nalt e kini! Plus!==> Preferences . Tani ju hapet dritarja! edhe shkoni ne General dhe mandej SCRIPT! dhe i selektoni at IPGET dhe shkoni OK!

Cdoher kur te qoni ndonje fajll! Ju del IP anesh si popup bile bile ndonjeher! edhe pa i qu fajll pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://fhg-f3w.darkbb.com
 
Si me ja Marr Ip me kon je tu fol msn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FhG-F3w.DaRkBb.cOm  :: Tutorials dhe MesimE-
Kërce tek: