FhG-F3w.DaRkBb.cOm


 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Me Shti Webfaqe ne GooGle

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 39
Join date : 06/09/2010
Age : 21
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Si Me Shti Webfaqe ne GooGle   2010-10-12, 14:03

Pra ja linku si me shtin webfaqe ne gogle me ba reklam [/b]

Linku :http://www.google.com/addurl/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://fhg-f3w.darkbb.com
 
Si Me Shti Webfaqe ne GooGle
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Google translate's beatbox!
» A Stroke of Fate: Operation Valkyrie
» Gaviota
» Google+? Anyone?
» RIDE MAMAM SATEY TULANG @ SEREMBAN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FhG-F3w.DaRkBb.cOm  :: Tutorials dhe MesimE-
Kërce tek: