FhG-F3w.DaRkBb.cOm


 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Ti Ndalojm Reklamat Ne Imbox

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 39
Join date : 06/09/2010
Age : 21
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Si Ti Ndalojm Reklamat Ne Imbox   2010-10-12, 14:01

Ja nje tuto e thjesh per mi ndalu reklamat ne Imbox


Shkojm:Options tani ne Upgrade edhe Free Newsletters edhe tani krejt ja hekni shenjat qka i kini te pranume klikoni OK edhe u kry besoj qe jom kon i kjart.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://fhg-f3w.darkbb.com
 
Si Ti Ndalojm Reklamat Ne Imbox
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FhG-F3w.DaRkBb.cOm  :: Tutorials dhe MesimE-
Kërce tek: