FhG-F3w.DaRkBb.cOm


 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te rregjistrohemi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 39
Join date : 06/09/2010
Age : 21
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Si te rregjistrohemi    2010-10-05, 13:54

Vazhdojm kshtu siq esht dhen ne 4 detyra:

1.klikojm >Register<.
2.Dhe klikojm ne I Agree to these terms (i pranoj kushtet).
3.Dhe i shkrujm :username(indefikohu):Admin ju vendosni qysh dush E-mail address(imelli):imelli juaj.
pasword:(paswordi):siq doni ju :amo duhet me shkronja dhe numra qeshtu admin123 dhe klikojm save.
4.E shkrun apet paswordin e njejt dhe ne fun hin save dhe u kry.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://fhg-f3w.darkbb.com
FuGaS

avatar

Numri i postimeve : 7
Join date : 06/10/2010
Age : 21
Location : Ferizaj

MesazhTitulli: kUR te Regjistroni   2010-10-06, 09:38

Kur te regjistroni hini te imelli qe ja keni llan dhe ja qet 1 mesash dhe hini aty ja qet ni link dhe ju klikoni dhe pastaj ja qet se ju jeni regjistru dhe hini ok Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.street.webs.com
 
Si te rregjistrohemi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FhG-F3w.DaRkBb.cOm  :: GjërAt e FoRuMIT-
Kërce tek: